hlavní obrázek
o mně

jsem specialista na firemní organizaci a procesy

Jsem přesvědčená, že když už se rozhodnete etickým způsobem vybudovat dlouhodobě prosperující firmu, zasloužíte si uspět. Maximálně.

I když vám chybí zkušenosti s řízením. Znalosti. Dovednosti. Čas na realizaci zlepšování. To se překoná. S tím vám někdo (třeba já) pomůže. Pokud nechybí vaše majitelské odhodlání.

Strašně mě baví pracovat s lidmi jako vy, kteří chtějí svou firmu posunout o kus dál. Ten pocit, když vidím, jak se to daří i díky mým zlepšením, ten je prostě k nezaplacení.

data, struktura, provazby - to jsem já!

Mám ráda logiku, čísla, systém a řád. Jsem zlepšovací nadšenec, od přírody šťoura. Všimnu si nedostatků a příležitostí ke zlepšení i tam, kde jiní ne. Prostě typický ISTJ, který má navíc rád změny.

Vnímám firmu jako celek. Dokážu vidět vzájemné provázanosti a případná rizika. Identifikuji a odstraňuji skutečné příčiny problémů. Aby se neopakovaly. Vysvětluji vše tak, abyste tomu rozuměli.

Kombinuji znalosti oblastí, které bývají ve firmách nejkritičtější, a kde je přitom největší potenciál na zlepšení: řízení financí, řízení obchodu, řízení výroby, personální řízení. Mám za sebou 12 let praxe v zakázkových firmách.

Nejsem „jen“ poradce. Neříkám, CO, ale i JAK je třeba udělat.  Sama tvořím. Vedu vás, abyste úspěšně zavedli zlepšení do života. Pozoruji, jak fungují v praxi. To je ten pravý adrenalin!

hraju podle následujících pravidel

  • Dobré není dost dobré. Ujíždím na kvalitě. Všude. Průměrnost je cesta do pekel.
  • Zametání je taky práce. Nevlastním ego, které by nějakou práci považovalo za podřadnou.
  • Na schovávanou nehraju. Nepředstírám. Nestrkám hlavu do písku. Nehraju hry. Říkám pravdu. I tu nepříjemnou.
  • Negativitě vstup zakázán. Jediný možný směr? Pozitivní přístup. Každý problém má řešení. „Nejde to“ fakt nejde.