hlavní obrázek
reference

je se mnou pohodová spolupráce. a pomáhá

„Bohdana se ve velmi krátkém čase zorientovala v našem oboru podnikání. Díky svým znalostem, profesionálnímu přístupu a zdravému entuziasmu si získala respekt v našem pracovním kolektivu.

V naší firmě se věnovala především vytvoření a implementaci procesů, definování organizační struktury firmy včetně aktivní účasti při výběru nových zaměstnanců a analýze nákladové a výnosové problematiky firmy. Její výjimečné analytické a logické uvažování bylo klíčem k vytvoření propracovaného informačního systému řízení zakázek, který ušila na míru našim potřebám.

Svého úkolu se Bohdana zhostila s pracovním nasazením, jako by firma byla její vlastní. K jejím přednostem bezesporu patří i umění srozumitelně vysvětlit a implementovat dané výstupy v jednotlivých oblastech firmy.

Kvalita konzultačních služeb Bohdany předčila naše očekávání a v rámci dalších rozvojových projektů plánujeme znovu využít její služby. Vřele doporučuji!“

Martin Salajka, jednatel a ředitel, DT - EXPERT GROUP s.r.o.


„Jsem ráda, že mohu Bohdanu doporučit ostatním zákazníkům. Bohdana mne koučovala, trénovala, vzdělávala a sdílela se mnou své znalosti téměř 2 roky jako Organization Management Consultant.

Bohdana bude velkým přínosem pro kteroukoliv firmu. Je jedním z nejbystřejších lidí, jaké jsem poznala. A k tomu má neskutečný elán a nadšení pro to, co dělá.

Je skvělým konzultantem. Netrvalo jí ani celý měsíc, aby pronikla do specifik asijské firemní kultury, a do detailu poznala naši firmu. Svůj čas vždy plně věnovala rozvoji naší společnosti, tak, aby se nám povedlo dosáhnout stanovený mezinárodní cíl. Vedla zlepšování našich klíčových firemních funkcí, posunula je na vyšší úroveň a nastavila systém, který plně podporuje náš růst a mezinárodní marketingové aktivity.

Věřím, že Bohdana skvěle zapadne do jakékoliv firmy. Spolupráce s ní nebudete litovat."

Phanitanan Sanitprachakorn, Chief Operating Officer, EQHO Communications Ltd., Bangkok, Thajsko


"Ač jsem Bohdanu znal z jiné pozice v rámci ANECTu, neměl jsem zpočátku moc jasnou představu, do čeho vlastně jdu. Moje spolupráce s ní však zafungovala velmi dobře a byla opravdu přínosná. Ukázala, jak je dobré vzít si k sobě člověka s odlišnými silnými stránkami. Díky jejímu strukturovanému přístupu, logickému myšlení, zaměření na naplňování cílů stejně jako malé potřebě být v centru pozornosti se naše osobnosti velice dobře doplňovaly.

Je člověkem, kterému stačí jen naznačit - a přinese vám hotové řešení se všemi detaily, na které jste ani nepomyslel. Ona ale nedělá jen to, na čem se domluvíte – sama o sobě se proaktivně dívá kolem sebe a hledá, co by se dalo zlepšit, jaké informace využít.

Co si však na Bohdaně opravdu cením je, že je na ni naprostý spoleh – co řekne, to platí. Pokud manažer hledá někoho, kdo mu pomůže se zlepšením jeho oblasti, pak spolupráci s Bohdanou mohu jen doporučit."

Marek Šoltys

Pro Marka na pozici obchodního a marketingového ředitele společnosti ANECT a.s. jsem pracovala jako interní konzultant řízení obchodu. 

s čím mohu pomoci vám?

Objednejte se na vstupní konzultaci.

chci vstupní konzultaci